Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Osprzęt do piaskowania. Maski, rękawice, dysze do piaskowania 

 

 

Aby w pełni bezpiecznie i komfortowo pracować, z pewnością trzeba zaopatrzyć się w elementy ubioru, które skutecznie ochronią przez ewentualnym uszkodzeniem, zarówno nasze ciało, jak i twarz. Osoby pracujące przy obróbce strumieniowo ściernej, jaką jest piaskowanie są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo związane z tym właśnie procesem, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiedni ubiór, adekwatny do pracy jaka jest wykonywana.

Rękawice i maski- podstawy bezpieczeństwa przy procesie piaskowania

W celu zachowania pełnego profesjonalizmu i należytego bezpieczeństwa, niezbędnymi elementami przy procesie obróbki strumieniowo ściernej są właśnie maski i rękawice. Maski zabezpieczają naszą twarz, szczególnie drogi oddechowe i oczy przed pyłem i drobinkami powstającymi podczas wygładzania, czyszczenia lub kształtowania powierzchni w procesie piaskowania. 

Dzięki rękawicom, jak wiadomo jesteśmy w stanie nie tylko pewniej chwytać obrabiany przedmiot, ale też zabezpieczyć nasze dłonie, a przede wszystkim palce przed ewentualnym uszkodzeniem.

Hełmy przy procesie piaskowania

Hełmy stosowane przy pracach dotyczących obróbki strumieniowo- ściernej to idealna ochrona i komfort pracy. Taki sprzęt bardzo dobrze radzi sobie z tłumieniem hałasów, powstających przy procesie piaskowania, ponadto chroni i zabezpiecza twarz i głowę. Ponadto posiadają one dobry przepływ powietrza, zapewniając pracownikowi odpowiedni dostęp do tlenu. Jest to osprzęt idealnie sprawdzający wie przy pracach antykorozyjnych, a szczególnie  przy piaskowaniu.

Filtry Powietrza do masek 

W procesie piaskowania bardzo ważne, oprócz samych masek są także filtry powietrza, pozwalające utrzymać stały jego dopływ do dróg oddechowych pracownika. Dostarcza on świeży i stały dopływ czystego powietrza, poprawiając komfort osoby piaskującej.

Dysze - podstawowy osprzęt w procesie piaskowania 

Dysze wykorzystywane w procesie piaskowania charakteryzują się wytrzymałością na ścieranie, a co za tym idzie czas ich użytkowania również ulega wydłużeniu. Jest to więc osprzęt bardzo wydajny i warty uwagi. Powinien on zainteresować wszystkich, którzy z pełnym profesjonalizmem wykonują prace związane z obróbką strumieniowo- ścierną (piaskowanie). Dysza jest elementem szczególnie ważnym, gdyż to właśnie ona odpowiada za energię kinetyczną wypuszczanego strumienia ścierniwa. Ponadto to od jej jakości i rodzaju zależy też rozmiar powierzchni rozpylającej. Istotny jest też materiał, z którego taka dysza jest wykonana, wszystko to wpływa oczywiście na jakość i efektywność pracy.

Węże pneumatyczne do sprężarki

W procesie obróbki strumieniowo- ściernej (piaskowanie) bardzo ważną i istotną rolę odgrywają węże pneumatyczne do sprężarki. Zachowują one dużą odporność na ścieranie dając przy tym pełne bezpieczeństwo użytkowania. Utrzymują odpowiednie połączenie i gwarantują wysoką jakoś pracy. Jest to osprzęt niewątpliwie potrzebny w pracach polegających na piaskowaniu, dlatego powinien on zainteresować każdą osobę zajmująca się tego typu działalnością.

Osprzęt do piaskowania

Rękawice do piaskowania Rękawice do piaskowania
Producent: inny
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej
HEŁM DO PIASKOWANIA Z NAWIEWEM HEŁM DO PIASKOWANIA Z NAWIEWEM
Producent: inny
Cena:

1 099,00 zł

szt.
zobacz więcej
HEŁM DO PIASKOWANIA Z NAWIEWEM  MIREX HEŁM DO PIASKOWANIA Z NAWIEWEM MIREX
Producent: inny
Cena:

1 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Maska do piaskowania Maska do piaskowania
Producent: inny
Cena:

86,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rekawice do piaskowania Rekawice do piaskowania
Producent: inny
Cena:

49,99 zł

szt.
zobacz więcej
Szybka do hełmu comfort Szybka do hełmu comfort
Cena:

9,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szybka do maski Szybka do maski
Cena:

6,50 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl