Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Środki i pistolety czyszczące

 

 

Pistolety czyszczące służą do usuwania na sucho i na mokro miejscowych zanieczyszczeń oraz do pełnego czyszczenia kabiny pasażerskiej. Pistolety Tornador szybko i skutecznie czyszczą powierzchnie tapicerki, dywanów, podsufitki, tworzyw sztucznych, skóry, gumy, szkła i są niezbędne do niwelowania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc takich jak: kanały i złącza na desce rozdzielczej. Podczas pracy z miękkimi powierzchniami są w stanie nie tylko usunąć zabrudzenia, ale także wyprostować długi, zmierzwiony włos dywanów, tapicerki. Rezultat samoczyszczenia wnętrza w ten sposób odpowiada profesjonalnemu czyszczeniu w serwisie samochodowym.

Jak działa pistolet czyszczący?

Powierzchnie są czyszczone za pomocą strumienia powietrza pod ciśnieniem i składnika chemicznego. Jest to najbardziej delikatna i skuteczna metoda, coraz bardziej popularna w kraju. Dla osób dbających o własne zdrowie i środowisko ważne jest, aby czyszczenie nie wymagało użycia agresywnych składników chemicznych. Do pistoletów Tornador dostępny jest środek czyszczący Dolphin Pers przeznaczony do mebli tapicerowanych, dywanów, może być stosowany na wszystkich powierzchniach tekstylnych.

Środki Dolphin Pers i pistolety czyszczące zapewniają wysokiej, jakości usuwanie wszystkich zabrudzeń. Ponadto ten profesjonalny preparat głęboko wnika w dywan lub tapicerkę, odświeża kolory a po wykonanym czyszczeniu pozostaje subtelny, kwiatowy zapach. Korzystając z urządzenia, warto zaopatrzyć się w zestaw naprawczy do Tornadora, dzięki czemu w przypadku usterki można szybko przywrócić mu sprawność.Taki zestaw zawiera rurki łożyskowe i wężyki, które posłużą również do serwisowania sprzętu i okresowej wymiany elementów .

Korzyści ze stosowania pistoletów czyszczących

Pistolet współpracuje z kompresorem i odkurzaczem (dodatkowo podaje chemię). Zasilany jest sprężonym powietrzem z kompresorem i posiada automatyczny podajnik chemii myjącej z regulacją. Jest:

  • Ergonomiczny
  • Prosty w użyciu
  • Posiada dużą moc czyszczenia.
  • Wyposażony w uchwyt z materiału odpornego na korozję
  • Zapewnia niskie zużycie środka czyszczącego.

Ukształtowani dyszy w pistoletach Tornador z obrotowym rdzeniem powoduje, że pod wpływem sprężonego powietrza podają one spieniony środek do czyszczenia, który skutecznie usuwa każde napotkane zanieczyszczenie.To funkcjonalny sprzęt, który nie potrzebuje dużej ilości wody i detergentów do osiągnięcia dobrego efektu.Taki proces doczyszczania gwarantuje dotarcie pistoletu do każdej szczeliny, gdy inny sposób czyszczenia nie jest sobie w stanie poradzić. Idealny dla komercyjnego sprzątania różnego rodzaju powierzchni jak tapicerka, meble, klimatyzacja, przepustnice itp.

Pistolet Tornador wyposażono w metalowy korpus, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i odpornością na uderzenia. W zestawie posiada wygodny jednolitrowy zbiornik na środek chemiczny, co razem daje użytkownikowi możliwość długiego użytkowania, bez potrzeby ciągłego uzupełniania detergentu. Regulowanie pobierania środka chemicznego zapewnia dopasowanie detergentu w zależności od zabrudzenia danej powierzchni.

Środki i pistolety czyszczące

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl