Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Piaskarki kabinowe i syfonowe

 

 

Asortyment sklepu scierniwo.pl obejmuje również same piaskarki. Urządzenia do obróbki strumieniowo-ściernej dzielą się na wiele rodzajów, a każde z nich ma swoich konkretnych odbiorców. Pośród oferty scierniwo.pl wyróżnia się wiele rodzajów piaskarek kabinowych, jak i syfonowych. Wszystkie jednak mogą służyć do tego samego - czyszczenia powierzchni, usuwania z nich rdzy, przygotowywania pod malowanie oraz wiele więcej.

Piaskarka kabinowa charakteryzuje się przede wszystkim zamkniętą konstrukcją, dzięki czemu środowisko wokół stanowiska pozostaje niezabrudzone. Nasz sklep oferuje urządzenia świetnie sprawdzające się w piaskowaniu małych oraz średnich elementów. Piaskarka kabinowa może pomóc przy oczyszczaniu i obróbce takich elementów jak felgi stalowe i aluminiowe, części motoryzacyjne czy części drewniane, plastikowe, szklane i kamienne. Mała piaskarka kabinowa w ofercie scierniwo.pl charakteryzuje się pojemnością 90 litrów, średnia 220 litrów, duża natomiast 350 litrów. Oferowane urządzenia wyróżnia przede wszystkim wydajne oświetlenie miejsca roboczego, trwałe rękawice ochronne, a także profesjonalny pistolet. Klient w sklepie scierniwo.pl znajdzie również pakiety, w których oprócz piaskarki znajdzie takie elementy jak ścierniwo, dysze czy odpylacz.

Piaskarka syfonowa to natomiast urządzenie, które świetnie sprawdzi się w roli przenośnej maszyny czyszczącej. Kompaktowe rozmiary oraz elementy ułatwiające transport (wbudowane kółka i rączki do prowadzenia) pomogą klientom w mobilnej pracy. Podobnie jak inne rodzaje piaskarek w ofercie scierniwo.pl, piaskarka syfonowa znajdzie zastosowanie podczas czyszczenia oraz kształtowania powierzchni metalowych, drewnianych, plastikowych, szklanych czy kamiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo piaskarki syfonowe o pojemności 38 litrów i 76 litrów. Na plus piaskarek syfonowych można również zaliczyć niską cenę początkową oraz koszty eksploatacji. scierniwo.pl to idealne miejsce, by kupić produkt jakim jest piaskarka syfonowa, bowiem oprócz samego urządzenia, w ofercie znajdą Państwo zestawy, na które składa się między innymi maska ochronna, pistolet z dodatkowymi dyszami, ścierniwo oraz wiele więcej!

Piaskarki służą do usuwania brudu i osadu praktycznie z dowolnej powierzchni. Podczas pracy piaskarki, które wykorzystują sprężone powietrze pod bardzo dużym ciśnieniem, materiał ścierający może dostać się na czyszczoną powierzchnię. Z drugiej strony można też stosować metody niskociśnieniowe, które mogą być szczególnie pomocne, na przykład przy pracy z zabytkami lub innymi delikatnymi powierzchniami.

Które piaskarki są najlepsze

Jest bardzo wiele narzędzi oferowanych przez czołowych producentów, które mogą pomagać nam w wykonywaniu zadań związanych z piaskowaniem. Wraz z rozwojem handlu w naszym kraju, powstaje także coraz więcej firm, które zajmują się wyposażeniem tym podobnych towarów. Jak znaleźć ludzi, którzy będą w stanie pomóc nam wyposażyć naszą firmę w najlepsze narzędzia do piaskowania i inne akcesoria, które na pewno będą świetnie pasowały do naszego biznesu? Dobrze jest wybierać do współpracy takich ludzi, którzy posiadają już duże doświadczenie w tej dziedzinie i którzy są w stanie wesprzeć nas w wielu aspektach rozwoju naszego przedsiębiorstwa zarówno dobrą radą co do wyboru produktu jak i specjalistycznym podejściem do tematu.

W jaki celu wykorzystuje się piaskarki?

  1. Oczyszczają powierzchnie z niepotrzebnych elementów, jak rdza, stare powłoki malarskie
  2. Ujednolicają powierzchnie, co będzie poprzedzało obróbkę
  3. Rozwijają powierzchnie pod malowanie, laminowanie, czy metalizację

Piaskarki do metalu

Jest wiele typów tego narzędzia, a dobrym przykładem może być piaskarka do metalu. Urządzenia służące do piaskowania metalu powinny charakteryzować się sztywną konstrukcją, solidnymi stalowymi profilami. Często zarówno wewnątrz jak i zewnątrz kabiny takie narzędzia są lakierowane proszkowo. Są to specjalistyczne urządzenia, które służą do wytwarzania strumienia ściernego. Dobre firmy mogą zapewnić wysoką energię strumienia czyszczącego przy jednoczesnej prostej i płynnej kontroli jego efektwności. Dobrze może się to sprawdzać przy oczyszczaniu elementów metalowych jak i mebli, czy nawet wieloletnich samochodów.

Jakie narzędzia wybrać?

Specjalistyczny sprzęt, który służy do czyszczenia, piaskowania, czy kształtowania materiałów posiada wiele charakterystycznych cech i wiele różnic. Ich budowa jest bardzo zależna przede wszystkim od materiału, na którym pracują. Za pomocą tego rodzaju maszyn można piaskować szkło, metal, kamień, ceramikę czy elementy drewniane. Wszystkie mogą posiadać inny stopień zaawansowania technicznego i zupełnie inne parametry.

Wybór uzależniony może być od wielu czynników, a jednym z najważniejszych jest przeznaczenie. Zależnie od tego, czy wykonujemy prace hobbystyczne, zarobkowe, czy amatorskie, nasze zapotrzebowania mogą znacząco różnić się. Ważnym aspektem jest też wybór zbiornika, który będzie przez nas używany. Dobrze jest dopasować go do rodzaju prac, przy których będzie przez nas używany, oraz wielkości materiału, jaki będzie piaskowany. Dobrze jest wybrać odpowiednie elementy, takie jak: kabina, dysza, kompresor, pistolet.

 

Piaskarki

Maska do piaskowania Maska do piaskowania
Producent: inny
Cena:

86,00 zł

szt.
zobacz więcej
Odpylacz do piaskarek Odpylacz do piaskarek
Producent: inny
Cena:

750,00 zł

szt.
zobacz więcej
PIASKARKA KABINOWA 220 l PIASKARKA KABINOWA 220 l
Producent: inny
Cena:

1 450,00 zł

szt.
zobacz więcej
PIASKARKA KABINOWA 90 l PIASKARKA KABINOWA 90 l
Producent: inny
Cena:

630,00 zł

szt.
zobacz więcej
Piaskarka przemysłowa DBS-100 RCS Piaskarka przemysłowa DBS-100 RCS
Cena:

15 600,00 zł

szt.
zobacz więcej
Piaskarka przemysłowa DBS-200 RCS Piaskarka przemysłowa DBS-200 RCS
Producent: inny
Cena:

18 899,00 zł

szt.
zobacz więcej
PIASKARKA SYFONOWA 38 L PIASKARKA SYFONOWA 38 L
Producent: inny
Cena:

620,00 zł

szt.
zobacz więcej
Piaskarka syfonowa 76L Piaskarka syfonowa 76L
Producent: inny
Cena:

810,00 zł

szt.
zobacz więcej
Piaskarko - sodawarka 2 w 1 Piaskarko - sodawarka 2 w 1
Producent: inny
Cena:

1 590,00 zł

szt.
zobacz więcej
Precyzyjna piaskarka protetyczna 30L Precyzyjna piaskarka protetyczna 30L
Producent: inny
Cena:

870,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rekawice do piaskowania Rekawice do piaskowania
Producent: inny
Cena:

49,99 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl