Asortyment sklepu scierniwo.pl obejmuje również same piaskarki. Urządzenia do obróbki strumieniowo-ściernej dzielą się na wiele rodzajów, a każde z nich ma swoich konkretnych odbiorców. Pośród oferty scierniwo.pl wyróżnia się wiele rodzajów piaskarek kabinowych, jak i syfonowych. Wszystkie jednak mogą służyć do tego samego - czyszczenia powierzchni, usuwania z nich rdzy, przygotowywania pod malowanie oraz wiele więcej.

Piaskarka kabinowa charakteryzuje się przede wszystkim zamkniętą konstrukcją, dzięki czemu środowisko wokół stanowiska pozostaje niezabrudzone. Nasz sklep oferuje urządzenia świetnie sprawdzające się w piaskowaniu małych oraz średnich elementów. Piaskarka kabinowa może pomóc przy oczyszczaniu i obróbce takich elementów jak felgi stalowe i aluminiowe, części motoryzacyjne czy części drewniane, plastikowe, szklane i kamienne. Mała piaskarka kabinowa w ofercie scierniwo.pl charakteryzuje się pojemnością 90 litrów, średnia 220 litrów, duża natomiast 350 litrów. Oferowane urządzenia wyróżnia przede wszystkim wydajne oświetlenie miejsca roboczego, trwałe rękawice ochronne, a także profesjonalny pistolet. Klient w sklepie scierniwo.pl znajdzie również pakiety, w których oprócz piaskarki znajdzie takie elementy jak ścierniwo, dysze czy odpylacz.

Piaskarka syfonowa to natomiast urządzenie, które świetnie sprawdzi się w roli przenośnej maszyny czyszczącej. Kompaktowe rozmiary oraz elementy ułatwiające transport (wbudowane kółka i rączki do prowadzenia) pomogą klientom w mobilnej pracy. Podobnie jak inne rodzaje piaskarek w ofercie scierniwo.pl, piaskarka syfonowa znajdzie zastosowanie podczas czyszczenia oraz kształtowania powierzchni metalowych, drewnianych, plastikowych, szklanych czy kamiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo piaskarki syfonowe o pojemności 38 litrów i 76 litrów. Na plus piaskarek syfonowych można również zaliczyć niską cenę początkową oraz koszty eksploatacji. scierniwo.pl to idealne miejsce, by kupić produkt jakim jest piaskarka syfonowa, bowiem oprócz samego urządzenia, w ofercie znajdą Państwo zestawy, na które składa się między innymi maska ochronna, pistolet z dodatkowymi dyszami, ścierniwo oraz wiele więcej!

 

Maska do piaskowania Maska do piaskowania
Producent: inny
Cena: 58,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odpylacz do piaskarek Odpylacz do piaskarek
Producent: inny
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
PIASKARKA KABINOWA 220 l PIASKARKA KABINOWA 220 l
Producent: inny
Cena: 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
PIASKARKA KABINOWA 90 l PIASKARKA KABINOWA 90 l
Producent: inny
Cena: 370,00 zł
szt.
zobacz więcej
PIASKARKA SYFONOWA 38 L PIASKARKA SYFONOWA 38 L
Producent: inny
Cena: 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piaskarka syfonowa 76L Piaskarka syfonowa 76L
Producent: inny
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Rekawice do piaskowania Rekawice do piaskowania
Producent: inny
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl